Obchodní podmínky

Home /
 
1. Smluvní strany
Prodávající - dodavatel

A Gastro Libor Vrtěl
Nad Roklí 756/9
326 00 Plzeň
IČ 67113681
 
 
a
Kupující - odběratel
 
 
2. Předmět koupě
Předmětem koupě je zboží prodávajícího, které kupující objednal prostřednictvím el. obchodu.
 
 
3. Cena zboží
Cenu předmětu koupě si prosím ověřte telefonicky na tel: 603 889 021. Vzhledem k poměrně velkému pohybu kurzu Eura se mohou ceny mírně lišit
 
 
4. Platební podmínky
Zboží je většinou zasíláno na dobírku. Dále je možno uhradit cenu zboží před dodáním bankovním převodem nebo vyzvednout osobně a zaplatit v kamenném obchodě. Pro státní instituce je poskytnuta splatnost 14 dnů od dodání zboží.
Kupující je povinen uhradit 30% zálohu při ceně zboží převyšující částku 100000,- Kč bez DPH. Výše zálohy je uvedena v přiložené zálohové faktuře.
Zbývající část ceny za zboží uhradí kupující při převzetí zboží (dobírka, osobní odběr).
Pokud kupující neuhradí při převzetí zboží zbývající část ceny výrobku, nebude mu zboží předáno. Zboží bude ponecháno u prodávajícího max. po dobu 14-ti dnů od data neúspěšného předání zboží. Náklady vzniklé na opakovanou dopravu hradí kupující. Pokud kupující nepřevezme zboží v dohodnutém náhradním termínu nebo neprojeví zájem o náhradní řešení, bude uplatněna smluvní pokuta ve výši zálohy (záloha propadá ve prospěch prodávajícího). 
 
 
5. Dodací podmínky, způsob dodání
U naprosté většiny zboží je dodací lhůta do 3 pracovních dnů. Maximální dodací lhůta je 6 týdnů (týká se především nákladnějších zařízení, kde byla vystavena zálohová faktura). Dopravu zboží zajistí prodávající na místo dodání určené kupujícím v objednávce (do 15 kg Česká pošta, nad 15 kg přepravní služba Toptrans - ceny viz e-shop). Pokud přesáhne cena zasílaného zboží 25000,- Kč bez DPH je doprava na místo určení v celé ČR zdarma.  
 
 
6. Záruční lhůta
Prodávající poskytuje kupujícímu záruční lhůtu  dle specifikací jednotlivých výrobků od data dodání 24 měsíců (v případě použití v domácnostech). Při ostatním použití výrobků (zboží) např. pro komerční účely (gastronomické provozy, kanceláře atd.) je záruční lhůta 12 měsíců. U některých stolních zařízení (el. chafingy, el. kotlíky na polévku, stolní vodní lázně, stolní indukční vařiče, varné termosy a ohřívače na svařené víno, hot dogy, salamandery, kontaktní grily, ohřívače uzenin, toastery palačinkovače a vaflovače,) je záruční lhůta na topná tělesa a termostaty pouze 6 měsíců. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení výrobku,instalační materiál, žárovky, kontrolky, pojistky, těsnění a další spotřební materiál. Déle se záruka nevztahuje na poškození způsobené živelnou pohromou, zásahem nepovolané osoby, neodborným či neopatrným zacházením s předmětem záruky.
Při poškození předmětu dopravou je nutno uplatnit okamžitou reklamaci u přepravce, na pozdější reklamace nemusí být brán zřetel.    
 
Platnost smlouvy, ukončení smlouvy
Smlouva je platná dnem jejího podpisu oběma smluvními stranami nebo zasláním objednávky. 
Kupující (odběratel) může odstoupit od smlouvy do 24 h od objednání zboží. Kupující (spotřebitel) dle OZ. Pozdější odstoupení od smlouvy je možno pouze dle vzájemné dohody.   
Platnost smlouvy se řídí dle platného občanského zákoníku - obchodní právo.

0 kusů / 0
SKLADOVÉ POLOŽKY EXPEDUJEME DO DRUHÉHO DNE VÍCE NEŽ 10 000 POLOŽEK SKLADEM