Home /

Dřevěná škrabka na pizzu 35x110 cm

Dřevěná škrabka na pizzu 35x110 cm hodnocení (0)
dotaz poslat odkaz hlídat cenu a sklad
Nastavit hlídání

Chci být informován:

Na Váš e-mail:


Kód:
FG02665_7
EAN:
5904194311803
Výrobce:
Forgast
Cena s DPH: 1 001 Kč
Cena bez DPH: 827,27 Kč
Skladová dostupnost:
ihned



  • Popis
  • Foto
Popis k výrobku: Dřevěná škrabka na pizzu 35x110 cm

Dřevěná pizza lopata 35x110 cm FORGAST FG02665

Dřevěná pizza lopata 35x110 cm FORGAST FG02665 je pevný a praktický nástroj určený pro manipulaci s pizzou v profesionálních kuchyních i domácích pecích. Vyniká velkou pracovní plochou a dlouhou rukojetí, což usnadňuje pohodlné vkládání a vyjímání pizzy z horké pece. Výrobek je vyroben z vysoce kvalitního bukového dřeva, které zaručuje dlouhou životnost a přirozený vzhled.

Charakteristické vlastnosti

  • Přírodní bukové dřevo – Lopata je vyrobena z odolného bukového dřeva, které nejen vypadá elegantně, ale je také odolné vůči vysokým teplotám a mechanickému poškození.
  • Velká pracovní plocha – Lopata o rozměrech 35x35 cm umožňuje pohodlnou manipulaci s pizzami různých velikostí, což je zvláště důležité v restauracích a pizzeriích s velkým počtem zákazníků.
  • Dlouhá rukojeť – Celková délka 113,5 cm zajišťuje bezpečnost při práci s rozpálenou pecí, minimalizuje riziko popálení a umožňuje snadné manévrování s pizzou.

Technická specifikace

  • Rozměry lopaty: 35x35 cm – Umožňuje pohodlné přenášení pizzy standardních i větších rozměrů.
  • Celková délka: 113,5 cm – Dlouhá rukojeť usnadňuje obsluhu hlubokých pecí a zajišťuje komfort při používání.

Konstrukce a určení dřevěné pizza lopaty

Lopata je vyrobena z jednoho kusu bukového dřeva, což zvyšuje její pevnost a stabilitu při používání. Široká a plochá pracovní plocha umožňuje snadné nabírání a stahování pizzy z lopaty na kámen nebo plech v peci. Výrobek je určen jak pro profesionály v gastronomii, tak pro milovníky domácí přípravy pizzy. Skvěle poslouží v restauracích, pizzeriích, pekárnách i při venkovních akcích s pecí na pizzu.

Pohodlí a bezpečnost při používání

Dřevěná pizza lopata FORGAST FG02665 byla navržena s ohledem na ergonomii a bezpečnost. Dlouhá rukojeť umožňuje pohodlnou práci i u velmi rozpálených pecí a omezuje kontakt s vysokou teplotou. Přírodní dřevo je příjemné na dotek a nezahřívá se tak rychle jako kov, což dále zvyšuje bezpečnost používání. Výrobek nevyžaduje složitou údržbu – stačí se vyhnout dlouhodobému kontaktu s vodou a skladovat na suchém místě.

Shrnutí – proč si vybrat tento produkt?

Dřevěná pizza lopata 35x110 cm FORGAST FG02665 je spolehlivý nástroj, který splní očekávání jak profesionálních kuchařů, tak domácích nadšenců pizzy. Pevná konstrukce, velká pracovní plocha a dlouhá rukojeť zajišťují pohodlí a bezpečnost při práci. Díky použití bukového dřeva je lopata odolná a estetická, její univerzálnost umožňuje použití v různých typech pecí. Je to ideální volba pro ty, kteří oceňují vysokou kvalitu, funkčnost a tradiční vzhled kuchyňských nástrojů.


rozmery zásuvky35x35 cm
délka113.5 cm
Další informaceDobrá cena
Hlavní informaceCo získáte zakoupením tohoto produktu:
typ výrobkulopata na pizzu
kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku kliknutít zobrazíte maximální velikost obrázkukliknutít zobrazíte maximální velikost obrázku

0 kusů / 0
A GASTRO Plzeň Libor Vrtěl VÍCE NEŽ 10 000 POLOŽEK SKLADEM